Harmonogram wsparcia

Harmonogram wsparcia / szkoleń „ ABC Przedsiębiorczości” / Grupa III i Grupa IV / Uczestniczki/Uczestnicy zakwalifikowani w II turze naboru.

Uprzejmie informujemy, iż szkolenia „ABC przedsiębiorczości” z zakresu rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz sporządzania biznes planów ramach projektu „Mój szef – to ja” rozpoczną się dla grupy III i IV od 7 grudnia br.

Szkolenia w związku z trwającą pandemią odbywać się będą w formie zdalnej, o szczegółach oraz przynależności do grup zostaną Państwo poinformowani telefonicznie. Uczestnicy/ki projektu którzy nie będą mieli możliwości brać udziału w szkoleniach zdalnych z użyciem komputera domowego będą mieli udostępnione sale szkoleniowe z komputerem oraz dostępem do Internetu oraz niezbędnym wsparciem technicznym.

Przypominamy, iż uczestnictwo w powyższym szkoleniu jest obowiązkowe, aby móc ubiegać się o przewidziane w projekcie wsparcie finansowe (dotacja inwestycyjna i wsparcie pomostowe) na założenie działalności gospodarczej.
Poniżej Harmonogramy szkoleń dla Grupy III i IV (II tura)